Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 26 Oct
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
  Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…
Wed 28 Oct
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Thu 29 Oct
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
  Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…
Tue 3 Nov
kl 19:00 - 21:30
Styremøte november
  Foreløpig dato! Kan endres, avhengig av dato for…
Wed 4 Nov
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 11 Nov
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 18 Nov
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 25 Nov
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 2 Dec
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 9 Dec
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 16 Dec
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 23 Dec
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 30 Dec
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 6 Jan 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 13 Jan 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 20 Jan 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 27 Jan 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 3 Feb 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 10 Feb 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 17 Feb 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 24 Feb 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 3 Mar 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 10 Mar 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 17 Mar 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Wed 24 Mar 2021
kl 19:25 - 20:30
LCK Spinning
  LCK spinningen kjøres som tidligere på onsdager,…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 22 Oct
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Sat 17 Oct
kl 11:00 - 13:00
KM terreng 2020
$item.username  
Klubbmesterskap terreng for barn, ungdom og…   Les mer  
Thu 15 Oct
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Thu 8 Oct
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Tue 6 Oct
kl 19:00 - 21:30
Styremøte oktober
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Thu 24 Sep
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:55 - 19:30
Trening LCK (barn og ungdom)
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Sat 5 Sep
kl 12:50 - 16:00
Stikurs (viderekommende) - kurs 2
$item.username  
Vi inviterer til runde to av stikurs med Aslak…   Les mer  
Sat 5 Sep
kl 08:50 - 12:00
Stikurs (viderekommende) - kurs 1
$item.username  
Vi inviterer til runde to av stikurs med Aslak…   Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:00 - 21:30
Styremøte august
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Thu 20 Aug
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Alle grupper møter opp som vanlig i sykkelparken.…   Les mer  
Wed 12 Aug
kl 07:00 - 19:00
Ekstraordinært årsmøte 2019
$item.username  
Styret besluttet før ferien å flytte årsmøtet til…   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Husk å ta en sjekk av sykkel og utstyr før…   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:55 - 19:30
Trening - med grilling
$item.username  
Husk å ta en sjekk av sykkel og utstyr før…   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Husk å ta en sjekk av sykkel og utstyr før…   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Husk å ta en sjekk av sykkel og utstyr før…   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Husk å ta en sjekk av sykkel og utstyr før…   Les mer  
Thu 4 Jun
kl 17:55 - 19:30
Trening
$item.username  
Husk å ta en sjekk av sykkel og utstyr før…   Les mer  
Wed 3 Jun
kl 19:00 - 21:30
Styremøte juni
$item.username  
  Les mer  
Sat 30 May
kl 12:50 - 16:00
Stikurs
$item.username  
Vi inviterer til stikurs for nybegynnere med…   Les mer  
Sat 30 May
kl 08:50 - 12:00
Stikurs
$item.username  
Vi inviterer til stikurs for nybegynnere med…   Les mer  
Mon 18 May
kl 18:00 - 19:00
Trening
$item.username  
Trening vil foregå «som normalt». Vi følger…   Les mer  
Thu 14 May
kl 18:00 - 19:00
Trening
$item.username  
Trening vil foregå «som normalt». Vi følger…   Les mer  
Mon 11 May
kl 18:00 - 19:00
Trening
$item.username  
Trening vil foregå «som normalt». Vi følger…   Les mer  
Thu 7 May
kl 18:00 - 19:00
Trening
$item.username  
Trening vil foregå «som normalt». Vi følger…   Les mer  
Mon 4 May
kl 18:00 - 19:00
Trening
$item.username  
Det vil bli max 4 utøvere pr trener (totalt 5),…   Les mer  
Thu 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening
$item.username  
Det vil bli max 4 utøvere pr trener (totalt 5),…   Les mer  
Mon 27 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening
$item.username  
Det vil bli max 4 utøvere pr trener (totalt 5),…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline