Styret i Lørenskog Cykleklubb 2018

Rolle:Navn:Telefon:Epost:
LederBenny Schreiner
971 11 016
leder@lck.no
NestlederEirik Vollen 916 87 476
Eirik.Vollen@assemblin.no
Sponsor- og klubbtøyansvarligEirik Vollen 916 87 476Eirik.Vollen@assemblin.no
ØkonomiansvarligHelge Sollien900 70 453helge@lck.no
Lisens- og medlemsansvarlig
Helge Sollien900 70 453helge@lck.no
Sportslig leder
Thorbjørn Skamo
971 16 954
thskamo@hotmail.com
Søknadsansvarlig
Helge Sollien
900 70 453
helge@lck.no
Rittkoordinatorer
Terje Ruud
Benny Schreiner
900 49 825
971 11 016
terje@lck.no
benny@lck.no
Bookingansvarlig
Ingvild Ruud
907 88 353
ingvildru@outlook.com
Sosialt ansvarligJoachim Reitan
917 82 192
joachim.reitan@gmail.com
WebansvarligBenny Schreiner 
971 11 016
benny@lck.no
PR- og rekrutteringsansvarligSteinar Lindberg Bjerke413 18 466Steinar.Lindberg.Bjerke@dnvgl.com
LCK sykkelparkTerje Ruud
Benny Schreiner
900 49 825
971 11 016
terje@lck.no
benny@lck.no
Politiattest ansvarligThorbjørn Skamo971 16 954politiattest@lck.no
Powered by: Bloc